Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 04 Slider 05

O nás

Ako schudnúť zdravo a bez jojo efektu.

Naše centrum sa zaoberá poradenstvom v oblasti zdravého životného štýlu a je zamerané na liečbu obezity a nadváhy pomocou hyperproteínovej bielkovinovej diéty. Protissimo® je špička na svetovom a Slovenskom trhu vyrábanej laborátoriami Bariatrix.

Ponúkamé odborné poradenstvo, profesionálny prístup a komplexné vedenie na Vašej ceste za zdravím a vysnívanou postavou. Naše centrum je vybavené prístrojom IN BODY. Je to špičkový zdravotnícky prístroj, podobný CT, ktorý dokáže zmerať hladinu viscerálneho (vnútrobrušného tuku), ktorý je nebezpečný z hľadiska mnohých zdravotných problémov (rakovina, vysoký KT, cukrovka, cholesterol, embolia, stukovatenie orgánov, a dalšich zdravotných problémov). Pri analýze tela prístrojom IN BODY je možné navrhnúť komplexnú liečbu obezity, individuálne ho prispôsobiť na mieru klienta s dôrazom vysokej efektivity a bezpečnosti pod odborným lekárskym dohľadom.

Prostredníctvom merania vieme zistiť či sa človek stravuje správne, či mu neodchádza svalová hmota a naopak, či sa redukuje tuk.

Naše centrum ponúka metodu overenú klinickými štúdiami, overenú a schválenú MZSR, garantuje sa bezpečnosť, neškodnosť, originalita výrobkov a najlepšia chuť jedál Protissimo® oproti iným diétam. Navyše táto diéta je zdraviu prospešná nakoľko rozpúšťa vnútrobrušný tuk.

Garantujeme najnižšie ceny za program PROTISSIMO®. Príďte to k nám vyskúšať, stojí to za to.

Potvrdené mnohými našimi klientmi.

Ponúkame aj masáže na masážnom lôžku CERAGEM.

Nájdete nás na adrese: MedicaDiet Prešov, ul. Pod Hájom 16, (Sekčov - vstup z ulice Sibírska budova SEMOSU).

Copyright © 2014 MedicaDiet.sk